Ще один курорт на Херсонщині визначився із туристичним збором

Ще один курорт на Херсонщині визначився із туристичним збором
Визначилася із ставкою туристичного збору громада села Стрілкове на Арабатській стрілці. Тут також відмовилися підвищувати його окремо для іноземців: сільрада погодилася, що важливі геть інші критерії, ніж громадянство гостей.

Зокрема, винаймачі помешкань у приватних гостьових будиночків цьогоріч платитимуть тут символічну одну гривню на день, а покупці путівок до пансіонатів та кемпінгів – чотири гривні.

Сільський голова Стрілкового Олександр Пономарьов зауважив, що нові ставки трохи нижчі, ніж у сусідньому Щасливцевому на тій же Арабатці, і така різниця обґрунтована. Адже до оздоровниць довкола Щасливцевого приїжджає значно більше відпочивальників. А до Стрілкового їх ще треба приваблювати.

Зокрема, й помітнішими ставками туристичного збору: адже цивілізовану конкуренцію ще ніхто не відміняв. Нагадаємо: у Скадовську цьогоріч ставка туристичного збору також встановили у сумі чотири гривні на день.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів