Навколо будівництва мостопереходу в Херсоні повинен бути відкритий і чесний діалог

Сьогодні, 26 березня народний депутат Олександр Співаковський, разом з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном,головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим, міським головою Володимиром Миколаєнко побували на будівництві мостопереходу.

Це надзвичайно важливому для громади Херсона об'єкт, який повинен вирішити проблему транспортної розв'язки двох мікрорайонів нашого міста. На цей інфраструктурний об'єкт вже витрачено 120 млн. гривень, кошти виділялись з міського і обласного бюджету, фонду соцеконому -11,5 млн. гривень.

Вже бачимо на будівництві, що зрушення суттєві є, але знову підрядники звітують про затримку виконання робіт через утворене підземне озеро, ґрунтові води. Важливо додатково зміцнювати фундамент, для цього треба виділяти знову кошти.

Але це потрібно розповідати і громадськості, звітуючи за кожну копійку, та пояснюючи перенесення строків введення в експлуатацію І-ої черги мостопереходу. Повинен бути відкритий і чесний діалог. Бо городяни втомились чекати...


Радує те, що перша черга мостопереходу запланована на 2019 рік, все таки буде. А Володимир Омелян вирушив після Херсона шляхами України інспектувати дорогу Одеса-Первомайськ-Вознеськ, щодо стану якої після зими я cтавив йому гострі питання на годині Уряду, - розповів Олександр Співаковський.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон