Вихованці херсонської спортшколи "Україна" змагатимуться на новому рингу

Дитячо-юнацька спортивна школа "Україна" отримала новий професійний боксерський ринг. Придбано його за кошти міського бюджету.

Міському бюджету він коштува близько 100 тисяч гривень. На ньому проводитимуть тренування та змагання із бойових видів спорту юні херсонські спорстмени.

"На міцність" перевірили - провівши відкритий чемпіонат Херсона з тайського боксу Муай Тай у торгово-розважальному центрі "Фабрика". Якістю та характеристиками спортсмени задоволені. Кажуть, що тепер Херсон готовий приймати турніри високого рівня з боксу, тайського боксу, кікбоксингу тощо.

«Сподіваємося, що якісне спортивне обладнання допоможе херсонським бійцям здобувати досвід та далі перемагати на міжнародних змаганнях», - наголосив міський голова Володимир Миколаєнко.

До сьогодні у спортивних школах Херсона не було професійного боксерського рингу, який би відповідав вимогам загальноукраїнського рівня.

Херсонська міська рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон