Юрій Рожков активно виступає за сімейні цінності

Юрій Рожков активно виступає за сімейні цінності
Як багатодітний батько та меценат, підтримує ідею здорового батьківства, активну роль обох батьків у родині, тож взяв участь у семінарі "Тато вам не мама!"

Подарунками лідера Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова для тат, які справді піклуються про своїх синів і доньок, стали дитячі сидіння для кріплення на велосипеди дорослих.

"Час, проведений зі своїми дітками - безцінний! Його не повернути, тож необхідно включатись у процес виховання вчасно, а саме з народження, - підкреслив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", - любов, турбота і віра, вкладені у дітей, залишаються з ними на все життя і з часом поширюються далі на все суспільство. Не лише мама має виховувати дитину. Роль тата та у цьому процесі просто незамінна!

Я сподіваюсь, татусі частіше проводитимуть час зі своїми чадами, зокрема, кататимуть їх на велосипеді. Зараз чудова погода для цього. Розпочинаються весняні канікули і подарунки, у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст", вважаю, будуть дуже доречними!"


Про те що, роль тата в родині - не лише заробляння грошей говорив і Андрій Щербаков, регіональний представник Громадської організації "Міжнародний центр батьківства: "Навіть після роботи батько має знаходити час для кожного члена сім'ї: дітей і дружини, - зауважив він, - тоді родина буде щасливою і здоровою! Адже тато - голова родини, а мама - його помічниця. Разом з громадськими організаціями ми намагаємось виховувати це усвідомлення в українських родин. Дякую Юрію Рожкову, лідеру Громадської платформи "Добро переможе" за активну участь у проведенні семінару: за фінансову підтримку у транспортуванні та подарунки учасникам!"

Громадська платформа "Добро Переможе" Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів