Херсонцям дадуть «Хліба і видовищ»

Завтра, 26 березня, до Херсона завітає український гурт «ТІК». Музиканти презентують херсонцям нову концертну програму «Хліб і видовища».

До речі, цей тур містами України розпочався ще 8 березня, а завершиться 31 березня. Після Херсона «Хліб і видовища» побачать мешканці Дніпра, Кременчука, Світловодська, Глобина і Пирятина.

У Херсоні концерт гурту «ТІК» розпочнеться о 19:00 в ККЗ "Ювілейний". Цілий вечір будуть лунати улюблені народні хіти «Олені», «Вчителька», «Апрєль», «Прощайте, дівчата», «Свєта», «Сірожине пірожине», «Чоловіче щастя», «Не цілуй», «Гуляй, народ!», «Біла хмара, чорна хмара», «Люби ти Україну!», також нові пісні – «Злива», «Волошки», «Емочка», «АЛЬО-НА!», «Робот».

Для довідки: «ТІК» - український музичний гурт, який виконує пісні у стилі фолк-рок, панк-рок, регі, ска-панк, поп-рок, фолк-панк.

Офіційною датою створення гурту вважається 2 червня 2005-ого року.

Відомим «ТІК» зробила пісня «Олені», яка з'явилася на радіостанціях нашої країни у 2006 році. Але, як зізнається лідер гурту Віктор Бронюк, тоді він не «спіймав зірку», а продовжував працювати, щоб здійснити свою мрію: «Я на той момент працював у міській раді.

Щодня було багато роботи, окрім того, мені телефонували незнайомі дядьки, які хотіли подати на мене до суду за те, що я образив кондукторів чи ще там когось. Казали: «Якщо дасте мені 300 доларів, то я відстану».

Звісно, я не вступав з ними у полеміку, а посилав їх у далеку дорогу. Витримати це все було не так легко, хоча у мене вже була участь у КВК, перемоги у пісенних конкурсах — українських і міжнародних. А ще я займався організацією концертів.

Тому і мав уявлення, як має відбуватися увесь творчий процес. Скільки народу мені тоді казало, що у нас нічого не вийде, мовляв, скільки вже обпеклося, нічого у них не вийшло. Але я робив те, що дуже хотів робити, те, про що мріяв з дитинства».

В арсеналі музикантів 4 студійні альбоми – «ЛітераDYPA» (2007), «тиХИЙ» (2008), «Весільний» (2011), «Люби Ти Україну!» (2015) -, близько 30 кліпів та безліч концертів в Україні та за її межами, на яких були присутні понад 5 000 000 прихильників.

Не дивлячись на те, що більшість відеокліпів гурту «ТІК» комічні, серед них є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: «Запах війни», «Люби Ти Україну», «ІсторіЯ».

Крім концертної діяльності, музиканти займаються і благодійною. 24 січня 2013 року гурт «ТІК» та Благодійний фонд "Подільська громада" підписали угоду про створення «Корпоративного фонду гурту «ТІК», завдання якого: підтримка просвітницьких і освітніх проектів, направлених на розвиток етичного і духовного потенціалу громадян; розвиток художньої творчості різних категорій громадян; підтримка ініціатив професійних творчих колективів в різних сферах мистецтва; створення і просування якісних і конкурентоспроможних продуктів і послуг у сфері культури; створення та підтримка проектів, направлених на підтримку сім'ї, материнства і дитинства; підтримка талановитої молоді.

А у минулому році фронтмен «ТІК» Віктор Бронюк ще й став відеоблогером, відкривши свій офіційний youtube-канал "ВіБро"! Тут співак розповідає багато усього цікавого: «Я люблю куховарити, пригощати рідних і друзів чимось смачненьким і незвичним, тому тема кулінарії мені близька. Власне, саме тому я й запустив відеоблоги «Смачно з ВіБро» й «АлкоЛікбез» на своєму Youtube-каналі «ВіБро», де ділюся рецептами смачних страв, найдієвішими кулінарними лайфхаками і цікавинками про популярні алкогольні напої. Отримую дуже багато зворотної інформації.

Підписники і глядачі вже діляться своїми рецептами, історіями й секретами. Зараз от щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу», в яких і далі будемо ознайомлювати з культурою споживання алкогольних напоїв, розповідати про цікаві алкогольні українські традиції і не тільки. Роботи є багато! Так що приєднуйтеся до мого каналу, нашого спілкування. Завжди готовий чимось цікавим і смачним поділитися!», - повідомив Віктор Бронюк.

Підготувала Наталя РОЖКОВАН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон