У Херсоні відбудеться гала-концерт переможців фестивалю «Молода Україна»

Днями у Палаці молоді та студентів Херсонської обласної ради відбувся грандіозний фестиваль студентської творчості «Молода Україна».

Заявки на участь подали 10 навчальних закладів, які представили 47 номерів. І, повірте, влаштували грандіозне шоу!

Цілісну, щиру і в той самий час ретельно підготовану програму подарував базовий медичний коледж. Кількістю номерів, костюмами та розмаїттям, як завжди, похизувався Херсонський Національний університет. Щирістю та патріотичними мотивами відзначився гідрометеорологічний коледж. Кураж та веселощі подарували глядачам Херсонська морська академія та Коледж рибної промисловості. Грандіозні танцювальні номери продемонстрував Аграрний університет.Трепетну любов до художнього слова – Кооперативний економіко-правовий коледж. А несподіваний вокальний феєрверк - Технічний університет.

До складу журі, яке оцінювало ці та інші номери, увійшли:директор Палацу молоді Олена Звягіна, депутат міської ради Руслан Рубан, підприємець Володимир Нечитайло, а також експерти від мистецтва - Ольга Куракіна, Ігор Малинський, Галина Обережець та Олена Маляренко.

Паралельно з ними працювало і незалежне студентське журі. І, можемо сказати, що попередні висновки обох комісій майже збіглися – з незначними відмінностями.

Шкода тільки, що самі студенти, які бурхливо підтримували своїх співкурсників, не надто уважно сприймали номери колег із інших навчальних закладів.

Особливо «шумними» виявилися курсанти – майбутні «морські вовки» показали себе не надто ввічливими глядачами.

Хто ж саме візьме участь у гала-концерті – стане відомо молодим талантам на початку квітня. На 25.04.19 попередньо призначений гала-концерт. Він теж відбудеться у Палаці молоді.

І, як стало відомо, нагород і номінацій буде більше, аніж визначено Положенням про конкурс – так сподобалися суддям цьогорічні виступи. Відтак, і цінних призів та подарунків буде чимало.

Олена МАЛЯРЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів