Оновлені меблі для дітей в передмісті Херсона

У школі-садочку селища Жовтневе, що в передмісті Херсона, оновлено дитячі меблі. Про це подбав Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Комплекти столів зі стільцями імпортного виробництва завезли сюди днями, завдяки співпраці Херсонської Громадської платформи з Міжнародною Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст".

Лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков зазначив: "Ми допомагаємо оновлювати матеріально-технічну базу не лише в навчально-виховних закладах обласного центру, а й у навколишніх селищах та селах також!

Адже тут, зокрема, у Жовтневому навчаються та виховуються розумні і талановиті дітки. Ми - підприємці, чиновники, громадські діячі несемо соціальну відповідальність за підростаюче покоління, тож продовжуємо працювати на благо громад."

Директор школи-садочка № 86 Інна Мацуєва додала: "Ми знову щиро вдячні нашим благодійникам! Знову - тому що це далеко не перший прояв доброти і уваги до нашого закладу. Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" допомагає нам регулярно: цієї зими завіз покриття для нашої спортивної зали. Ми навіть не просили про це! Він сам розуміє, що фінансування закладу недостатнє, а проблем багато.

Влітку в середній групі батьки робили ремонт в ігровій кімнаті і їм не вистачало коштів. Звернулись до Юрія Рожкова - він одразу допоміг. Та й у музичній далі зробив капітальний ремонт, де зараз займаються наші дітки. Ми з батьками дуже раді, що у нас є такий помічник і друг! Дякуємо за підтримку нашої школи-садочка і можливість розвиватись нашим діткам якісніше!"

Добро переможе -
громадська платформа Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон