Херсонський гирьовик кращий в країні

Відомий херсонський спортсмен і тренер Михайло Олійник став володарем Кубка України з гирьового спорту.

16 та 17 березня поточного року у Києві під егідою Федерації гирьового спорту України пройшов 5 Відкритий Кубок України з гирьового спорту пам'яті Є.Ф. Гарнич -Гарницького, засновника силового атлетичного руху у нашій країні.

Відрадно, що представник Херсонщини, відомий херсонський спортсмен і тренер Михайло Олійник також зміг прийняти участь у всеукраїнському форумі спортсменів-гирьовиків. На другий день змагань у запеклій 30-хвилинній боротьбі (напівмарафон) наш земляк зумів завоювати золото у ваговій категорії понад 90 кг.

Обійшовши спортсменів Луганської і Київської областей, з результатом 364 підйоми гирі 24кг довгим циклом, Михайло другий раз став володарем Кубка України з гирьового спорту.

Херсонський спортсмен в черговий раз здобув ліцензію та право представляти Україну на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який відбудеться у травні цього року в Афінах.

Херсон Times

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон