Гордєєв вважає, що позитивні зміни на Херсонщині відбулися завдяки децентралізації

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, під час візиту до Чаплинки перевірив як втілюється реформа медицини на базі районної лікарні,яка обслуговує населення в кількості майже 35 тисяч пацієнтів, серед них 1150 підлітків та 6712 дітей.

У 2018 році тут розпочали успішно впроваджувати програму «Електронна охорона здоров'я», яку продовжать і в поточному році. Для цього у 2019-му передбачено 554,06 тис. грн. на закупівлю комп'ютерної техніки та обладнання.

У 2018 році у лікарні завершили термомодернізацію будівель пологового, неврологічного та дитячого відділень, а на 2019 рік планується продовження утеплення хірургічного та реанімаційного відділень.

Після проведених робіт з термомодернізації будівель та приміщень по районній лікарні спостерігається значна економія витрат газу.

Безумовно, що такі позитивні зміни відбулися завдяки реформі децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко.

Адже кошти лишаються на місцях, і їх можна використовувати на поліпшення умов життя громади, - вважає Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон