Ця мрія людей крок за кроком втілюються в життя. Підтримав прагнення херсонців жити у чистому і комфортному місті лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков.
Минулими вихідними тут знову пройшов суботник: косили, білили, прибирали, дерева садили ще й лавки встановили! Активно працювали всі.
Голова ОСББ "Альянс" Надія Риба розповіла: "Нам дуже потрібен цей сквер. Тут ми проводимо дворові свята, наші діти грають у футбол, матусі гуляють з візочками. А ми можемо спостерігати за ними з вікна і насолоджуватися життям. Важливо, щоб тут завжди було чисто!
Дуже вдячні Юрію Рожкову і як громадському діячу, і як депутату, і як сильному чоловікові за допомогу! Він закупив та привіз дерева, води для поливу і гостинців усім нашим дітям.
Дуже дякуємо за підтримку! Такі люди гуртують і спонукають інших людей до справ. Ми дружні та щасливі і в нас обов'язково все вийде!"
За матеріалами Громадської платформи Юрія Рожкова
"Добро переможе"