Коли у Херсоні запрацює центр для жертв домашнього насилля?

У Васильківському районі 14 березня відкрився перший на Київщині комунальний заклад для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Притулок розрахований на 10 осіб. Переважно це жінки, які можуть проживати тут зі своїми дітьми. Перебування у притулку безкоштовне.

У Херсоні процес створення подібного Кризового центру для жертв домашнього насильства вже вийшов на фінішну пряму.

За реалізацію цього важливого проекту в нашому місті відповідають громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок», управління соціальної політики Херсонської міськради і Херсонський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Поки що за кошти донорських організацій жертви домашнього насилля можуть сховатись на 90 днів в орендованому секретному помешканні на 8 осіб.

Аби Кризовий центр повноцінно запрацював, міські депутати мають виділити для нього приміщення. За словами директора міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Антона Єфанова, наразі вже є кілька варіантів і велика надія, що центр повноцінно відремонтують до початку літа.

Уже навіть підібраний персонал, який там працюватиме: директор, психолог, юрист та чотири соціальні працівники.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів