Фальсифікований коньяк збували тисячами літрів

Фальсифікований коньяк збували тисячами літрів
У Херсонській області ліквідували мережу з виробництва та збуту небезпечного алкогольного сурогату.

Мережу з виробництва та збуту небезпечного алкогольного сурогату в одному із сіл Бериславського району Херсонщини ліквідували працівники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі спільно з поліцією.

Власники двох «гуралень» закуповували етиловий спирт невідомого походження, розбавляли його водою, додаючи харчові есенції та барвники, і розливали з пластикових бочок у пляшки з маркуванням відомого виробника коньяків та бренді.

Фальсифіковану продукцію впродовж двох років продавали через Інтернет, причому діяли із неабияким розмахом: у підпільних цехах податківці вилучили більш як 300 літрів псевдоконьяку, понад 3,4 тис. літрів спирту та «обладнання» у вигляді бочок та каністр.

Усе це коштувало 2,6 млн грн. Щодо групи фальсифікаторів розпочато кримінальне провадження, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів