Порошенко летить на Херсонщину

Дружина Президента Марина Порошенко рейсовим літаком "Київ-Херсон" летить з робочим візитом на Херсонщину, - повідомив народний депутат Олександр Співаковський, який супроводжує "першу леді":

"Дружина нашого Президента Марина Порошенко летить рейсовим літаком з робочим візитом на Херсонщину. І це гарна нагода по дорозі обговорити актуальні питання інклюзивної освіти! Зроблено вже чимало!", - повідомив у соціальних мережах Олександр Співаковський.

P.S. Нагадаємо, що завтра, 19 березня Марина Порошенко перебуватиме у Херсоні та Новій Каховці, де працюватиме за наступним планом:
– відкриття ресурсної кімнати та інклюзивно-ресурсного центру на базі заклfду загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради;
– ознайомлення з фотовиставкою робіт дітей з особливими потребами;
– перегляд святкової програми, присвяченої ювілею створення громадської організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон