Адвокат Мангера прокоментував "маніпуляцію фактами" навколо справи голови Херсонської облради

Костянтин Глоба - адвокат голови Херсонської облради Владислава Мангера прокоментував недавні заяви генпрокурора Юрія Луценка:

Чергове промивання мізків суспільству і маніпуляції фактами від генерального:

1. Коментуючи обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації вбивства Гандзюк, Луценко заявив, що "відбувається безумство": "У нас просто безумство відбувається з запобіжним заходом".

2. "Ми приїжджаємо за людиною, яка підозрюється у вбивстві Каті Гандзюк, а ми не маємо права її затримати - маємо тільки право запросити до суду! Вдумайтеся!"

3. "Мангер обґрунтовано підозрюється в замовленні на вбивство Гандзюк, на нього дають свідчення його подільники - і його суд відпускає під заставу в 4 мільйони гривень! Хоча закон говорить - безальтернативний арешт", - сказав генпрокурор".

Як адвокат Владислава Мангера хочу відзначити:

1. «Безумство храбрых - вот мудрость жизни.» Максим Горький

2. Так дійсно, людино можуть затримати за законодавством у випадку переслідування під час вчинення злочину, або безпосередньо після його вчинення, але навіть річ не у тім.

А на що генеральний реально скаржиться?

Владислав Мангер з'явився до суду за першим викликом! І як не намагалось слідство призначати дві-три справи на один і той же час і день з ціллю, щоб В. Мангер не встигав з'являтись, на більшість судових засідань він з'явився.

То хочу спитати, яка б була процесуальна мета затримання?

Єдиною метою затримання особи є мета доставлення такої особи до суду, але В. Мангер сам прибув до суду, то у чому тоді полягає невдоволення ?

3. Генеральний відзначив, що "на В. Мангера його подєльніки дають свідчення".

Ніхто з так званих "подєльнінів" не дав прямі і впевнені свідчення на В. Мангера і навпаки, визнали, що не були свідками подій! І це юридичний факт встановлений у судовому засіданні: "слова, я так зрозумів, що це В. Мангер" - це лише умовивід свідка, який не був свідком.

При даних фактах, слідство упорно ховає свідків і надалі і не надає змогу їх допитати в суді для встановлення дійсності і встановлення того факту, що насправді свідки навіть не були свідками подій.

Стосовно чотирьох мільйонів застави, тут навіть нічого коментувати, просто штанга...

Очікуємо наступних маніпуляцій, - заявив Костянтин Глоба

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон