Херсонцям обіцяють чесні вибори без провокацій

Прозорі, чесні та за європейськими стандартами. Правоохоронці тримають руку на пульсі виборів та контролюють законність виборчого процесу,- про це під час робочого візиту на Херсонщину заявив радник Міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.

В Херсоні Іван Варченко, зокрема, зауважив, що завдяки проведеній просвітницькій роботі з громадянами через мас-медіа та постійному спілкуванню поліції з представниками штабів кандидатів у Президенти України цьогорічний виборчий процес відбувається без тієї масштабної кількості правопорушень, ніж було у попередні рази.

На Херсонщині виборча кампанія проходить доволі рівно, без серйозних та чисельних правопорушень. Загалом від громадян було зафіксовано 83 викликів. Також під час зустрічі було оголошено, що усі громадяни України, які проживають на території АР Крим, можуть проголосувати, завчасно подавши заяву до органу ведення Держреєстру виборців.

Окрім того радник Міністра внутрішніх справ відмітив важливість роботи з керівниками органів місцевої влади, членами виборчих комісій та спостерігачами від міжнародних організацій, які повинні дотримуватися політичної нейтральності. Загалом на території Херсонської області створено 789 виборчих округів.

Забезпечувати правопорядок на дільницях у день виборів буде майже три з половиною тисячі поліцейських. Також в посиленому режиму працюватимуть представники Нацгвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон