У Херсоні «AMADEUS» відкрили миколаївці

У суботу, 16 березня, жіночий академічний народний хор імені Світлани Фоміних (м.Миколаїв; художній керівник – Тетяна Островська)разом із камерним оркестром Херсонської обласної філармонії «Гілея» (диригент Владислав Білявський) відкрили у Херсоні XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «AMADEUS».

В концертній програмі, яка окрім вокальної складової несла в собі й певні сюжетні елементи театрального характеру, було багато поліфонічних творів. Звучала народна, старовинна, авангардна музика, а також твори сучасних українських, угорських, латвійських композиторів.

Хор майстерно виконав декілька естрадних номерів. Американська пісня 1931 року народження про wiski, під час виконання якої в якості ударної секції були вміло використані картонні ємкості для вживання напоїв, знайшла особливий відгук в серцях херсонців. Вони вимагали її на біс і таки добилися своєї мети.

Миколаївці сподобались херсонцям. Зала рукоплескала і не відпускала їх. Хор Світлани Фоміних має свій неповторний вокальний стиль. Відчувається, що хор багато і творчо працює, готуючись до виступів.

Музикантів і херсонців зі сцени привітав депутат обласної ради Юрій Рожков, за підтримки якого відбувається фестиваль. У промові він відзначив, що у цьому році «AMADEUS» нарешті проходить в оновленій концертній залі і висловив щиру вдячність Директору департаменту культури та туризму Херсонської обласної державної адміністрації Світлані Думинській за допомогу та взаємодію в процесі реконструкції зали. Директор обласної філармонії Юрій Іваненко сказав, що в цьому році «AMADEUS» здивує херсонців.

Георгій БЯНОВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон