Конфлікт гілок влади в Олешківському районі досягнув апогею

Це сталося сьогодні, 15 березня під час чергової 41-ої сесії Олешківської районної ради, на якій і відбулася відверта сутичка між представниками депутатського корпусу та очільницею виконавчої влади району.

Сесія Олешківської районної ради пройшла у конструктивному ключі, оскільки пленарному засіданню передувала робота у відповідних постійних комісіях та президії представницького органу влади.

На засіданні сесії взяли участь 26 народних обранців, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники правоохоронних органів, керівники районних служб, бюджетних установ, ЗМІ.

У ході роботи депутатами, на чолі з головою Павлом Потоцьким, розглянуто 30 питань порядку денного, було обговорено звіти голів постійних комісій, питання власності, підведені підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів за 2018 рік. Крім того, депутати затвердили перелік питань для розгляду на сесіях районної ради у 2019 році, внесли зміни і доповнення до раніше прийнятих рішень та до головного кошторису району – районного бюджету.

А головне – народні обранці виділили кошти на навчання (післядипломна освіта) лікаря за фахом «Ендоскопія», надали матеріальну підтримку молодим медичним фахівцям, спрямували кошти на заміну вікон Піщанівської ЗОШ, на ремонт котла Раденської ЗОШ, на харчування учнів навчальних закладів і заробітну плату шкільних кухарів, на перевезення пільгової категорії громадян, на будівництво водогону селища Нова Маячка, на матеріальне забезпечення роботи окружної виборчої комісії тощо.

Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

Але не всі присутні в сесійній залі Олешківської районної ради були згодні з рішеннями депутатів... і ось чим це закінчилося:

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів