Культурна інфраструктура Херсона отримала позитивний імпульс

Нова зала із насолодою вбирала чарівні звуки, які лилися зі сцени Херсонського музичного училища.

З нагоди 110 річчя вiд заснування закладу, 14 березня тут відбувся концерт оркестрів, ансамблів солістів – випускників та студентів.

Дві з половиною години тривало музичне свято і дарувало херсонцям безліч позитивних емоцій. Місць в залі не вистачало і шанувальники заповнили проходи між рядами крісел, слухали стоячи.

Виступали хор, симфонічний, духовий, камерний оркестр училища, оркестр народних інструментів, оркестр Вінцероде, ансамблі скрипалів та бандуристів, солісти.

Музикантів вітали зі сцени обласні керівники Дмитро Бутрій, Світлана Думинська, Оксана Рукавишникова, Руслан Рубан, Юрій Рожков.

Модернізація Херсонського музичного училища триватиме. Ремонт, як відомо завершити не можна, однак і зупиняти його обласна влада не збирається.

Зі сцени пролунали ідеї взятися за фойє та привести його в належний стан до наступного концертного сезону.

З ремонтом великої зали музичилища завершилась ціла епоха. Культурна інфраструктура міста отримала позитивний імпульс. Херсон приємно змінюється...

"Духи політпросвіти», що оселилися десь в середині 80-х, а може й раніше, нарешті залишили ці стіни. Тепер тут буде жити її величність музика!

Георгій БЯНОВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон