У Херсоні буде "Вернісаж почуттів"

Вперше на херсонській сцені "особливі" матусі з Миколаєва відобразять свої емоції у виставі "Вернісаж почуттів".

У неділю, 17 березня о 14.00 на сцені Херсонського академічного обласного театру ляльок відбудеться показ документальної вистави «Вернісаж почуттів» інклюзивного театру «Переможці долі» з Миколаєва. Після показу вистави відбудеться прес-конференція із режисером та акторами, для участі у якій запрошуються представники ЗМІ.

Колектив інклюзивного театру «Переможці долі» та його художній керівник Лариса Калініна працювали над сценарієм та постановкою протягом трьох місяців. В основі п'єси - реальні історії родин, в яких народилися «особливі діти», біль батьків, розпач, мужність, подолання проблем та перемоги, одним словом, справжній «вернісаж почуттів».

Акторам інклюзивного театру за короткий строк вдалося оволодіти акторською майстерністю та розкрити головну ідею вистави. Батьки особливих дітей переживають багато емоцій, далеко не всі з них позитивні, але перша на цьому вернісажі - «любов», адже особливі діти відчувають у ній гостру потребу, а ми не повинні грати роль стороннього.

Прем'єра документальної вистави «Вернісаж почуттів» відбулася 8 грудня 2018 року в Миколаєві і викликала справжній резонанс в міському інформаційному просторі. Прем'єра стала своєрідним підсумком першого етапу проекту «Право на повноцінне життя особливих дітей Миколаївщини та їх родин», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Організатори вистави:
Громадська організація "Діалог" м.Миколаїв - створена 12 грудня 2005 року
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/dialog12.12.2005/
oo_dialog@ukr.net
Тел.: 0509024493 - Яніна Ковальчук,

Організатори показу вистави в м. Херсоні:
Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/
sunnydity@gmail.com
Тел.: 0997028895 - Ірина Ханікова, 0505718519 - Тетяна Михайлова.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів