На курорті в Генічеському районі створять Туристичний інформаційний Центр

Туристичний інформаційний центр планується відкрити на Арабатській стрілці в травні 2019 року, - повідомив голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко,ця подія, нга його думку, стане стартом сезону на всій Арабатській стрілці.

"Відкриття плануємо на першу половину травня. Головне, для чого відкривається ТІЦ, – це надання інформації про туристичне життя регіону. Турист безкоштовно зможе отримати мапу місцевості з туристичними об'єктами, а також рекламу місць розміщення, які працюють офіційно.

Крім того, можна буде поспілкуватися з працівниками ТІЦ, які особисто відповідатимуть туристу на його питання. Плюс там можна буде придбати сувенірну продукцію, а також провести час в комфортній зоні відпочинку", – уточнив Плохушко.

За його словами, в цьому році місцева влада планує реалізувати різноманітні інфраструктурні проекти, в тому числі на Арабатській стрілці будуть встановлені інформаційні стенди, а пляжі зроблять доступнішими.

"Раніше пожежна машина могла до нас приїхати тільки з Генічеська. Тепер ми побудували і обладнали власну пожежну частину (в штат набрали 10 працівників), а в лютому відкрили фельдшерсько-акушерський пункт. Спеціально побудували двоповерховий будинок, де з часом будуть й інші лікарі основних напрямків.

Все обладнання було закуплене за кошти громади. До літа на центральному пляжі в Щасливцевому та Генічеській Гірці плануємо створити інклюзивний пляж, де будуть дерев'яні настили для пересування на колясках по піску, адаптовані роздягальні (зараз на Арабатській стрілці такого немає)", – уточнив Віктор ПЛОХУШКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон