На Херсонщині запасаються закордонними паспортами

З початку набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом (червень 2017р.) по березень 2019 року міграційною службою Херсонщиниоформлено понад 207 тисяч закордонних біометричних паспортів.

Про це на прес-конференції у медіа-центрі «ІРС-Херсон» повідомив заступник начальника управління Державної міграційної служби в Херсонській області Дмитро Іванов.

«Піковими були перші чотири місяці. На сьогодні вже немає такого ажіотажу, як був. Впорядковано електронний прийом громадян за допомогою електронної черги. Кожен приходить в свій час, на кожного громадянина витрачається до 15 хвилин оформлення», – розповів Іванов.

P.S. Нагадаємо, з 11 червня 2017 року всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, можуть відвідувати без віз 30 країн Європи: всі країни ЄС окрім Великобританії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію. Українці можуть перебувати там до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Медіа-центр "IPC-Херсон"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон