В Скадовській районній філії ХОЦЗ ярмаркували

Ярмарок вакансій відбувся в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. У заході взяли участь 20 осіб, які шукають роботу або бажають її змінити.

Роботодавці презентували наявні вакансії, а саме продавців продовольчих товарів та надали розширену інформацію шукачам роботи про умови праці на підприємствах, обов'язки працівників, рівень заробітної плати, можливості підвищення кваліфікації та стажування.

У свою чергу фахівці районної філії звернули увагу присутніх на можливість отримати спеціальність шляхом професійного навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Шукачі роботи поспілкувалися з представниками підприємств, а зацікавлені пропозицією були запрошені на співбесіду безпосередньо до роботодавців.

Додатково: На заході були присутні представники роботодавців: «АТБ – МАРКЕТ», ФОП Артур Агададян, ФОП Лілія Луцишина, ФОП Сергій Захарчук, ФОП Наталія Морошан.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон