Відбувся виїзний захід Херсонського обласного центру зайнятості

Керівництво та фахівці Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відвідали Громівську сільську раду.

Зустріч відбувалася за участю роботодавців Громівської, Воскресенської, Новомиколаївської, Новопокровської, Сергіївської сільских рад та інспектора з праці у Новотроїцькому районі.

Директор районної філії Ірина Збаровська поінформувала присутніх про послуги, які надає районна філія ХОЦЗ з працевлаштування громадян, надала інформацію стосовно організації тимчасових робіт, професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників.

Детально розповіла про механізми стимулювання роботодавців, які пропонує державна служба зайнятості, а саме про виплати компенсації єдиного соціального внеску.

Під час заходу інспектор з праці Світлана Луценко надала роз'яснення стосовно оформлення легальних трудових відносин та перевірок підприємств.

Роботодавці мали можливість отримати консультації та відповіді на запитання що їх цікавлять.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів