Олександр Співаковський закликав ВР підтримати законопроект про мову

Комітет з питань науки та освіти повністю підтримує законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної», реєстраційний №5670д.

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський заявив на засіданні Погоджувальної ради голів фракцій та груп парламенту.

«Для нас дуже важлива імплементація сьомої статті Закону про освіту, у якій редакція узгоджена з Венеційською комісією. Тому Верховна Рада України повинна якнайшвидше підтримати та проголосувати за законопроект про мову», – закликав Співаковський.

Крім того, перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки розповів, що відбулося розширене засідання Комітету з питань науки та освіти, на якому вперше проголосували за новий спеціальний законопроект «Про фахову передвищу освіту», реєстраційний №8321-д.

«Комітет вперше врегулював питання щодо технікумів та коледжів, які будуть відноситись до фахової передвищої освіти. Прийняття в цілому законопроекту допоможе також нам швидко прийняти законопроект «Про професійно-технічну освіту»», – зазначив Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів