У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

Сьогодні, 11 березня, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша розпочався перший Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна», метою якого є консолідація національно-культурних громад задля розвитку області, обговорення актуальних питань сьогодення та визначення шляхів їх вирішення.

Участь у масштабному заході взяли Народний депутат України, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу, голова підкомітету з питань етнополітики та національних меншин України, жертв політичних репресій Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнародних відносин Мустафа Джемілєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, почесні консульства іноземних держав в Україні, голови етнічних громад, які проживають на території Херсонської області, представники їх релігійних конфесій та деномінації.


«Більше 115 національностей проживають на Херсонщині і нас постійно намагаються розсварити інформаційними провокаціями. Я беру участь максимально у всіх заходах, які ви проводите. Адже наша задача –тут на Херсонщині, яка сьогодні межує з окупованою територію, об'єднуватися та вести діалог на найгостріші теми і знаходити порозуміння. Хочу, щоб ми сьогодні, піднявши теми, які нас цікавлять, продемонстрували толерантність нашого суспільства. Вітаю всіх учасників! Впевнений, що ми закладемо фундамент і подальшу плідну співпрацю», – звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

Варто зазначити, що Форум складатиметься з 5 модулів:

• «Взаємодія і співпраця органів державної влади з національно - культурними товариствами. Презентація діяльності обласної ради з питань національностей та корінних народів при Херсонській обласній державній адміністрації»;

• «Освіта національних меншин та корінних народів»
«Обласна програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2023 роки»;

• «Де б ти не був – збережи свою самобутність: сприяння збереженню та розвитку етнічної самобутності національних меншин»;

• «Благополуччя громад - розвиток Херсонщини», «Діти просять миру», «Мій тато захищає Україну»;

• Кримськотатарська національна автономія у складі України – шлях до деокупації Криму!

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів