Спортивний подарунок Херсонщині

Вчора, 8 березня - в Міжнародний жіночий день спортсменка КЗ "Херсонська школа вищої спортивної майстерності" Херсонської обласної ради,майстер спорту України з боротьби вільної Єлизавета Тіскарьова завоювала бронзову нагороду Чемпіонату Європи серед жінок U23, який відбувався у Нові Сад (Сербія)!

Вітаємо Єлизавету та її тренерів - Заслуженого тренера України Євонова Володимира та тренера вищої категорії - Павлова Романа з таким вдалим виступом на міжнародній арені!

Тіскарьова Єлизавета є випускницею Херсонського вищого училища фізичної культури, виступає за Збройні Сили України!

Початок спортивного сезону видається дуже вдалим для нашої талановитої борчині - у січні місяці Єлизавета була відзначена Національним Олімпійським комітетом Херсонщини, як КРАЩА СПОРТСМЕНКА СІЧНЯ 2019 року за СРІБНУ НАГОРОДУ 22-го міжнародного турніру з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років, присвячений пам'яті видатних болгарських борців: Петко Сиракова і Івана Ілієва!

За підсумками ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ЖІНОК U23 національна збірна України з боротьби вільної посіла у загальнокомандному заліку друге місце. Додому дівчата привезуть дві золоті медалі, три срібні та дві бронзові!

Здобутки боротьби вільної на Херсонщині невпинно зростають, чим ми не можемо не пишатися!

Ольга КОНДРАТЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон