Співаковський: Ми здолаємо все. Будьте лише поряд!

Співаковський: Ми здолаємо все. Будьте лише поряд!
Милі наші жінки! Рідні й кохані матері і дружини, колеги і подруги, маленькі онуки та донечки! Сердечно вітаю зі святом краси і натхнення - днем Восьмого Березня!

...Саме цього дня, за будь-якої погоди, до нас приходить справжня Весна. Вона завжди там, де світяться ніжністю ваші очі, де серцю тепло від вашої посмішки. Світ взагалі існує завдяки жінкам. Ви даруєте життя і створюєте майбутнє.

І все найцінніше, що є у людини, - дім, сім'я, любов і діти - пов'язане з жінкою. Ви — наше щастя і найбільша загадка. Нам, чоловікам, ніколи не збагнути, як вам вдається бути такими вразливими і водночас мужніми. Досягати вершин у професії і залишатися турботливими мамами і чарівними жінками.

Все своє життя ми вчимося у вас толерантності і вмінню радіти простим і звичним речам. І саме вам ми завдячуємо своїми успіхами і перемогами. Ви окриляєте нас і піднімаєте до нових висот. Тому ми сильні, доки у нас є ви! Зі свято вас, наші любі!

Несіть і далі в світ добро і красу, досягайте нових висот у професії. А ми зробимо все, щоб захистити вас від турбот і прикростей, щоб кожен ваш день був зігрітий сонцем. Ми здолаємо все. Будьте лише поряд, - привітав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ:

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів