Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки виповнилось 95 років

З нагоди ювілею, Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" відвідав колектив та читачів книгозбірні з теплими словами і подарунками.

У своєму виступі він подякував фахівцям за працю, направлену на розвиток підростаючого покоління, а також за збереження національних вікових традицій: "95 років - це майже століття!, - зазначив Юрій Рожков, - бібліотека змогла пронести крізь ці роки найкращі традиції та культурну спадщину, до яких сьогодні можемо доторкнутися і ми, і наші батьки та діти! Але, попри такий поважний вік, обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки дуже сучасна: у неї є свій активний веб-сайт, працівники долучаються до написання грантів, щоб створювати гарні умови для своїх відвідувачів."


А їх у бібліотеці - від 18 до 20 тисяч щороку! - поточнила Анна Бардашевська, директор бібліотеки.

"І ми дуже вдячні за щирі слова привітання з ювілеєм та наступаючим Міжнародним жіночим днем від наших друзів. Також дякуємо за подарунки! Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" ніколи не приходить з пустими руками, постійно обдаровує переможців різноманітних конкурсів, які ми проводимо!


Він знає, що наші діти - творчі і талановиті, тому сьогодні, спільно з Благодійним фондом «Мангуст» та Фундацією «Голландія-Україна», вручив бібліотеці набори для малювання: фарби зі спеціальними пристроями, щоб діти могли виражати свій художній та естетичний смак на папері. Дуже вдячні за привітання і увагу!"

Громадська платформа "Добро Переможе" Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон