На Херсонщині співпраця бізнесу, влади і громади має бути багаторівневою

На цьому наголосив Юрій Рожков, відомий в Україні та за її межами підприємець, виступаючи на освітянському форумі "Розвиток людського капіталу як ефективний і раціональний розвиток регіону та місцевих громад", який проходив у ХДУ.

"Люди мігрують за кордон не лише задля заробітку, вони шукають гарну інфраструктуру, шанобливе ставлення і соціальний захист. Вплинути на зменшення масового виїзду зможе правильний підхід представників влади та підприємців до організації праці".

Зокрема, розкриваючи проблематику створення робочих місць на підприємствах Херсонщини, як шлях до розвитку бізнесу і економіки в Україні, Юрій Рожков висловив думку, що нині ми знаходимось в умовах еволюції: адже, якщо ще 7 років тому поляки їздили до Італії, а італійці до Канади, то нині ми, українці масово мігруємо до Польщі.

Тож, підприємці, заручившись підтримкою влади, повинні зробити все від них залежне, щоб заробітна плата в Україні становила не менше 70% від польської, тоді люди залишатимуться працювати біля своїх родин, там, де їх коріння.

До слова, Юрій Рожков має 190 зареєстрованих наукових патентів і активно співпрацює з Херсонським державним аграрним та національним технічним університетами. В рамках підписаних контрактів, спільно з науковцями ВИШів розробляє новітні технології. Деякі ж них вже успішно впроваджено на його ж підприємстві.

З профорієнтаційною екскурсією на заводі Юрія Рожкова побувало чимало учнівських та студентських колективів, котрі на власні очі мали змогу переконатися, що це підприємство дійсно європейського рівня!

Серед нещодавно працевлаштованих у лабораторію технологів - три випускники ХНТУ. Крім того, студенти часто проходять стажування на виробництві. Тож, у даному випадку, співпраця бізнесу, влади і громади є багаторівневою.

За матеріалами Громадської платформи Юрія Рожкова
"Добро переможе"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон