До Херсона приїхав відомий телеведучий

Телеведучий завітав до Херсонського державного університету, щоб зустрітись зі студентами.

В рамках зустрічі він розповів про свою кар'єру, свої життєві кредо та як досягти успіху.

«Хлопчик з Херсона, який нічого не досягне»? Наш земляк Володимир Науменко – справжній фанат своєї справи. Ведучий романтичного реаліті Нового каналу «ПоLOVEинки», головні герої якого «не такі як усі» за зовнішніми параметрами або світоглядом, є професійним психологом.

«Я завжди хотів бути на сцені, завжди хотів бути на екрані. Але мої батьки бажали іншого». У Володимира три освіти: юридична, економічна і психологічна. Остання – не професія, а покликання:

«Я не міг тоді подумати, що психологія так круто змінить моє життя». Що ж, think big, do big, live big!

Про участь в реаліті «ПоLOVEинки» психолог говорить: «Це щось із серії "magic happens", адже потрапити на телебачення – моя мрія».

Володимир випадково познайомився з Наталією Холоденко, яка порекомендувала його на роль співведучого (хоча кастинг вже завершився) і він пройшов кастинг. Тоді довелося багато чому навчитися і зрозуміти. Роботи було надзвичайно багато, вона виснажувала, однак результат був того вартий. Володимир наголосив на тому, що формат реаліті – найскладніший на телебаченні. Звичайно, є приблизний сценарій, але часто все йде не за планом.

Хто з присутніх вважає, що він/вона не формат? Забудьте про подібні визначення! Єдиний, хто стоїть на вашому шляху – це ви самі. Бажання та віра в себе – не балачки і не абстрактні поняття. Це реальний механізм, який діє, до того ж ефективно. Володимир наголосив, що важливо мати кредо – те, що мотивує і що допомагає рухатися вперед.

«Женщины правят миром» – перша книга з психології, написана «про життя, з життя і для життя». Спочатку планувалося назвати її «На 30% счастливее», але цей неймінг не дуже резонує. Потім Володимир подумав про те, що може змусити жінку купити книгу. Так народилася ця потужна назва.

«Чому жінки правлять світом? Жінка – більш досконала, ніж чоловік. В мене та моєї команди є мета – до кінця 2023 року зробити 1 млн жінок щасливими. Адже коли жінка щаслива, біля неї буде щасливим і чоловік. У майбутньому така пара матиме щасливих дітей. Дуже хочеться, аби жінки не були заручницями якихось стереотипів, щоб вони були повноцінними, коханими та щасливими. У мене навіть є концепція «жінка-limited edition». Як бути унікальною? Як використовувати те, що дала жінці природа? Жінка є більш відкритою: коли їй погано, вона не поводиться як чоловік, котрий «все тримає в собі». Це великий плюс жінок».

«Зробити мільйон жінок щасливими» – це робота в режимі non-stop: онлайн-навчання, вебінари, онлайн-курси, книга, консультації, офлайн-заходи. «Зрозуміло, що всі не стануть щасливими після одного вебінару, але у багатьох вже починаються певні метаморфози, зміни». Зараз у співавторстві Володимир працює над книгою, яка присвячена самооцінці.

«У мене є те, чого я досяг і чого ще не досяг, але я знаходжуся в моменті. Я отримую задоволення від життя». Вимкніть перфекціонізм, «грибоєдовщину» і дійте. Отримуйте задоволення від того, що вас оточує тут і зараз. Не чекайте, доки ці моменти опиняться в минулому. Це ваше життя, тож жити маєте ВИ.

Марина АЗІЗОВА
"Український Південь"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон