Створення кластера креативних індустрій Херсонщини - своєчасна та необхідна ініціатива

Минулої п'ятниці, 1 березня, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов взяв участь у першому засіданні робочої групи щодо створення кластера креативних індустрій Херсонщини.

За словами керівника обласної служби зайнятості - це своєчасна та необхідна ініціатива, за цим проектом стоїть реалізація нових соціальних, культурних, бізнесових ідей та підходів.

«Це Платформа, що є необхідною для втілення в життя таких проектів обласної служби зайнятості з профорієнтації учнівської молоді, як «ПрофіКемп», «ПрофіJUMP» та ще багатьох напрацювань», - зазначив Євгеній Єрашов.

Під час спілкування представники ГО «Бізнес-асоціація «Ми – Херсонці» презентували Центр креативних індустрій «Арт-платформа «Турбіна».

За словами організаторів кластер допоможе аналізувати попит та пропозиції на ринку праці, наявність послуг та їх якість, адаптувати фахівців, які отримують спеціальності у вишах, до нових економічних умов.

У заході взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об'єднань та вищих навчальних закладів, бізнесу та культури, представники проектів міжнародної допомоги.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон