Останній автограф патріота - херсонцям

Український гурт "НеМо" неодноразово відвідував Херсон та Херсонщину, мав виступи перед прикордонниками на межі з окупованим Кримом.

Ця дружба розпочалась ще наприкінці 90-х, коли, під час грандіозного туру Україною "Зоряний вояж", музиканти вперше приїхали дарувати свій талант херсонцям та дали феєричне шоу для військових олешківського дивізіону зенитно-ракетної бригади.

Створений 1997 року в м.Трускавець, гурт достатньо швидко заявив про себе на українській сцені. Концерти Україною, закордонні тури в Польщу, далекий Казахстан, участь у "Слов'янському базарі" в якості почесних гостей. При цьому музиканти завжди були у вирі подій – тур країною на підтримку єдності у 2004 році, численні концерти на лінії фронту.

Любов до України, повага до її громадян, готовність прийти на допомогу – це все гурт НеМо та їх кістяк: лідер, клавішник та вокаліст Анатолій Іванюк, вокаліст Андрій Смакула, гітарист Віталій Іванюк. Музиканти гурту, який мав величезну армію друзів в Херсоні, який багатьма сприймався як свій-херсонський – напередодні святкування Нового 2016 року підписали для херсонців листівку (на фото) та записали відео привітання з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

А вже 6 березня 2016 року надійшла страшна новина – перестало битись серце лідера гурту, його засновника, Патріота України з великої літери, щирого друга Херсонщини Анатолія Іванюка. Так сталося, що на цій фестивальній листівці для херсонців Толік залишив свій, один із останніх автографів.

Згадати про зустрічі з гуртом НеМо на Херсонщині можна подивившись цей невеличкий фрагмент їхнього виступу 2008 року на сцені Міжнародного рок-фестивалю "кРок у майбутнє ".

P.S. Щоб стати володарем фестивальної листівки групы «НеМо» треба з 1 по 31 березня надіслати на адресу редакції сайту "Херсонці" (email: kherson.inform@ukr.net) цікаву інформацію про будь яку рок-групу, що протягом 10 років мала виступ на фестивалі "кРок у майбутнє" в Херсоні (з поміткою "на конкурс") або написати вашу думку – яке значення для Херсона мав фестиваль.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів