Херсонські танцюристи - яскраві й талановиті

 Херсонські танцюристи -  яскраві й талановиті
Вихованці хореографічних колективів продовжують здобувати перемоги на конкурсах різного рівня, демонструючи високу майстерність.

На V обласному хореографічному конкурсі малих груп «Ми – з України» хореографічні постановки народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна) у номінації «Народна хореографія» посіли два І місця.

У тій же номінації два І та ІІ місце здобули вихованці народного художнього колективу театру-студії народного танцю «Віночок» (керівник – Орлова Валентина Вікторівна), а сольний виступ Граждан Євгена отримав Гран-прі конкурсу.

У номінації «Естрадна хореографія» два ІІ місця посіли постановки народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська Олена Василівна). Сольні виступи вихованців колективу Онищенко Микити та Побережної Поліни здобули І місце, Сіроштан Софії та Рогожи ГанниІІ місце.

Право участі у Гала-концерті фестивалю-форуму «Янголя» вибороли юні танцори хореографічного колективу «Акварель» (керівник – Саганська Ольга Олександрівна), посівши у І відбірковому турі фестивалю-конкурсу ІІ місце.

За матеріалами Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів