Про організацію сезонних робіт говорили у Генічеському районі Херсонщини

Нещодавно в приміщенні Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ відбулося засідання круглого столу «Співпраця Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ з роботодавцями рекреаційної галузі та сільгоспвиробниками району з організації сезонних робіт у 2019 році».

У заході взяли участь представники управління економічного розвитку та відділу агропромислового розвитку Генічеської районної державної адміністрації, фахівці Генічеської державної податкової інспекції, роботодавці оздоровчих закладів та сільськогосподарських підприємств району.

Метою заходу було опрацювання спільних дій між органами влади, підприємствами та службою зайнятості в підготовці та проведенні сезонних робіт у 2019 році, своєчасному підборі кадрів на робочі місця, працевлаштуванню громадян, яким у сучасних умовах дуже непросто себе реалізувати.

Директор Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ Ольга Новокреницька ознайомила запрошених з ситуацією на ринку праці району. Надала інформацію щодо результатів роботи в 2018 році з питань зайнятості населення та висловила подяку роботодавцям, які плідно співпрацювали з службою зайнятості у минулому році.

Під час круглого столу було обговорено питання поліпшення якісної характеристики робочої сили для сезонних робіт.

Директор районної філії ХОЦЗ розповіла про можливості забезпечення роботодавців необхідними кваліфікованими кадрами шляхом перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних, зокрема, в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Під час проведення заходу присутні обмінювалися думками та пропозиціями щодо порушених питань, виходячи з власного досвіду роботи.

За результатами обговорення проблемних питань учасниками круглого столу були прийняті відповідні рекомендації, які сприятимуть вирішенню проблем організації сезонних робіт.

По закінченню заходу Ольга Новокреницька закликала присутніх до подальшого співробітництво, адже служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцями та шукачами роботи.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів