Сучасні технології - дітям Херсонщини

Сучасні технології - дітям Херсонщини
"Сучасні освітні технології дозволяють нашим діткам розвиватися не гірше, ніж діткам у Європі!, - наголошує лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков,- і ми маємо цьому завжди сприяти".

Так, в Антонівському яслах-садочку №51"Колобок" тепер вихованці займаються за новітньою методикою розвитку, що передбачає використання паличок К'юізенера та блоків Д'єнеша.

Директор садочка Анна Чорна повідомила: "Такі заняття ми проводимо у логіко-математичному гуртку. Його із величезним задоволенням відвідує більше половини дітей і ми, вихователі бачимо чудовий результат!

Дякуємо за нього і за подаровані набори дидактичної гри Юрію Рожкову, лідеру Громадської платформи "Добро переможе", який відгукнувся на наше прохання і здійснив таку оригінальну мрію. Ця методика дійсно розвиває логічне мислення, пам'ять, увагу, уяву і математичні здібності! А значить, малеча росте розумною!"

За матеріалами Громадської платформи Юрія Рожкова
"Добро переможе"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів