На Херсонщині вчителів інформатики готують у бібліотеці

Інформаційні технології активно увійшли і в шкільний освітній процес, змінивши методи та завдання сучасної освіти.І все-таки не комп'ютер, а вчитель – найважливіша складова учбового процесу.

Але якщо вчитель не розвивається, то створюється небезпека перетворення комп'ютера в черговий технічний засіб для навчання. Адже майстерне володіння вчителем новими інноваційними технологіями може сприяти особистісному розвитку його учнів.

Враховуючи це, на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара проходило навчання групи вчителів інформатики основам web-розробки від фонду Brain Basket Foundation.

Протягом 10 тижнів учасники освоювали освітню програму провідних закладів світу та визнаних відкритих освітніх ресурсів з цієї теми. Під час занять усі бажаючі отримали кваліфіковану допомогу досвідченого ментора Володимира Котеленца.

Серед кращих вчителів, учасників проекту, які успішно завершили власне навчання та на практиці спробують власні сили в web-розробці на базі своєї школи, наприкінці проекту (весна-літо 2019 року) буде проведено спеціальний конкурс, переможці якого отримають сертифікат та цінні призи від Фонду.

Сподіваємось, що навчальна програма Wow Teathers фонду Brain Basket Foundation допоможе підвищити рівень викладання інформатики у школах нашого міста та розвіє міф про те, що ІТ – це щось надзвичайно складне і не зрозуміле.

А високий професійний рівень вчителя та інноваційні методи навчання не тільки зацікавлять, але й стимулюватимуть дітей обирати ІТ в якості майбутньої професії.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів