На Херсонщині дорожники ремонтують міст

Триває ремонт дороги місцевого значення між селищем міського типу Нижні Сірогози та селом Нижні Торгаї.

Від Нижніх Торгаїв в напрямку Нижніх Сірогоз на ділянці протяжністю 2,5 кілометра зрізали шар асфальту, завезли та утрамбували щебінь і шутро. Цей обсяг робіт встигли зробити до настання морозів. Потім у зв'язку з погодними умовами роботи призупинили.

Наразі гідрометеоцентр України прогнозує сталі погодні умови, без значних температурних коливань. Тож підприємство "Полтавабудцентр" розпочало роботи на мосту через балку Великі Сірогози на дорозі Нижні Торгаї-Нижні Сірогози.

В суботу, 9 лютого, на цій ділянці працівники підприємства розпочали проводити заміри та робити розмітку. В неділю провели грейдерування. В понеділок завезли й розкидали щебінь і почали його утрамбовувати.

Нагадаємо, що 12 вересня відбувся аукціон на виконання робіт по ремонту дороги Нижні Торгаї-Нижні Сірогози, переможцем якого визнали ПП "Полтавабудцентр". 3 жовтня з ним уклали договір на проведення ремонтних робіт. Очікувана вартість робіт по ремонту дороги Нижні Торгаї-Нижні Сірогози становить 30,8 мільйонів гривень. Кошти на фінансування передбачили в державному бюджеті та співфінансування з Нижньосірогозького районного бюджету в сумі 1 млн 500 тисяч гривень.

Нижні Сірогози.City

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів