Співаковський взяв участь у засіданні ректорату Херсонського державного університету

Співаковський взяв участь у засіданні ректорату Херсонського державного університету
Сьогодні, 12 лютого, перед робочою поїздкою до Харкова, де відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань науки і освітина базі Харківського політехнічного інституту, взяв участь у засіданні ректорату Херсонського державного університету.

Поділився з колегами своїм враженням від вчорашнього візиту до Бериславського району. У рамках поїздки я завітав на урок математики Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3, де був приємно вражений рівнем знань, який продемонстрували школярі – вони з легкістю обчислювали складні математичні приклади.

Вкотре наголосив присутнім деканам ХДУ, що без плідної профорієнтаційної роботи у нас немає майбутнього. І тому включення Бериславського педколеджу та Генічеського медучилища до структури Херсонського державного університету стало нашим значним кроком уперед та сприятиме розвитку вищої освіти у регіоні.

Адже наразі складається ситуація, за якої ми поступово втрачаємо вищу освіту. І якщо ми сьогодні не будемо вирішувати ці проблеми, то ситуація погіршуватиметься! Також повідомив присутнім, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 18 лютого в університеті відбудеться нарада під головуванням генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих Олега Шарова, яка присвячена вищим навчальним закладам І-ІІ рівня акредитації. Ми маємо на меті побудувати інтерфейс між профтехосвітою і вищою освітою.

Зазначив, що у ході засідання всі охочі зможуть долучитися до дискусії і поставити будь-яке хвилююче питання. Тож, звісно, кожен матиме можливість, як-то кажуть, почути інформацію з перших вуст. Наголосив, що для мене особисто важлива думка студентів та членів колективу ХДУ. Це, свого роду, відповідний зворотній зв'язок, завдяки якому я, як народний депутат, повинен відчувати, що ми рухаємося у правильному напрямку.

Зі свого боку пообіцяв колективу Херсонського державного університету всіляко підтримувати їхні ініціативи та починання. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти поставлених цілей.

Народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів