«Посилка успіху» для херсонських школярів

На початку лютого «Посилка успіху» із новим спортивним інвентарем дісталася до навчально-виховного закладу №51 ім. Г.О. Потьомкіна.

Ще у листопаді 2018 року вихованці туристичної секції Херсонського навчально-виховного комплексу №51 ім. Г.О. Потьомкіна, під керівництвом вчителя фізичної культури Романа Зажерило, брали участь у конкурсі серед загальноосвітніх та спортивних шкіл на отримання нового спортивного інвентарю.

Цей конкурс започаткований Klitschko Foundation – благодійною організацією «Благодійний фонд братів Кличко», яка має на меті повернути любов до спорту та інтерес до занять фізичною культурою, сприяти зміцненню здоров'я дітей шляхом збільшення спортивного інвентарю, допомагати активним і вмотивованим дітям займатись спортом, допомагати небайдужим тренерам розвивати та пропагувати свої види спорту.

Щоб отримати «Посилку успіху» від Klitschko Foundation потрібно було зняти відео про те, як працює спортивна секція та розказати про свої тренування.

Разом із тренером учні навчального закладу підготували відеоролик (посилання для перегляду https://www.youtube.com/watch?v=wx4VNEwr8AU), який за декілька днів набрав більше 1700 переглядів та був обраний командою фонду до списку переможців.

На початку лютого «Посилка успіху» із новим спортивним інвентарем дісталися до НВК. Вкотре учні закладу могли переконатися – мрії здійснюються!

Управління освіти Херсонської міської ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів