Співаковський про створення на Херсонщині сучасного освітнього холдингу

З цього приводу сьогодні, 31 січня, народний депутат Олександр Співаковський, разом з деканом педагогічного факультету ХДУ Любов'ю Петуховоюта директором Бериславського педагогічного коледжу Маргаритою Климович, провели робочу зустріч.

Розглянули питання щодо процедури входження навчального закладу до структури Херсонського державного університету на правах відокремленого структурного підрозділу. Обговорили питання співпраці, розвитку та вдосконалення матеріально-технічної бази, набору студентів тощо.

За результатами зустрічі було прийнято рішення провести 11 лютого виїзне засідання на базі Бериславського педагогічного коледжу та запросити до участі голову Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та директора департаменту освіти, науки та молоді ХОДА Євгена Криницького.

Створення сучасного освітнього холдингу сприятиме тому, аби більше молоді залишалось навчатись і жити на Херсонщині, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів