У Херсонському міськвиконкомі нехтують Законом?

Як відомо, талановиті менеджери з організації колапсів в місті Херсоні, які працюють в міськвиконкомі, розпочали новий трудовий рік весело та завзято - з відряджень в теплі краї «переймати досвід»...

Можливо, не в ті краї їздили, чи не зрозуміли, чому потрібно було навчатись, чи ніжні шлунки не витримали кількості екзотичних страв, але вже в січні придумалось керівництву підвищити тариф на проїзд в міському транспорті до 8 гривень.

Неприбраний сніг та багнюка, дикі собаки і коти, напівзруйнований житловий фонд, розбиті вікна недобудованих монстрів в історичній частині міста, наркоманія та поножовщина – ось неповний перелік сформованого міським головою та його найближчим оточенням іміджу сучасного Херсону ХХІ століття!

Мені, як корінному херсонцю, дуже соромно дивитись телепрограми центральних каналів України, в яких мешканці міста відривають рукави меру Миколаєнку, лупцюють першого заступника Козакова, тягають по підлозі та душать начальника управління Маршака тощо.

Тобто, ці чиновники не чують і не хочуть чути простих людей, доки їм не натовкти пики?

Листи, які пишуть громадяни міському голові, він не читає, бо відповідають на них заступники його заступників, заступники начальників відділів та спеціалісти різних категорій. А на відкриті листи відповідають спеціально навчені та проплачені «відписувачі». А іноді і взагалі не відповідають... Може Миколаєнко вже й читати розучився?

Тоді зрозуміло, чому міський голова та його «чудо-чиновники» не виконують рішення судів різних інстанцій, не виконують Закони та Конституцію України!

Так, наприклад, протягом минулого року суди різних інстанцій визнали протиправними дії Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради.

В черговий раз 04 грудня 2018 року вже п'ятий (!) апеляційний адміністративний суд виніс постанову, якою залишив рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 16 серпня 2018 року у справі №821/1100/18 без змін, яким визнано протиправними та скасовано низку приписів і постанов про накладення штрафів, а також, визнано протиправними та скасовано накази Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради про скасування декларацій про початок виконання будівельних робіт та повідомлень про зміну даних об'єктів будівництва № 34/2, №34/3, №34/4 по просп.200-річчя Херсона, в кварталі МЖК, 4-А Таврійського мікрорайону м. Херсона.

Крім зазначеного, рішенням суду зобов'язано Управління ДАБК Херсонської міської ради відновити записи про реєстрацію цих документів. На сьогоднішній день, рішення суду не виконано!

Як казав колись відомий персонаж Глєб Жеглов: «Вор должен сидеть в тюрьме!» Важко з цим не погодитись... Сподіваємось, що органи прокуратури, національної поліції нададуть на радість всіх мешканців Херсону принципову оцінку діям керівництва Херсонського міськвиконкому!

Самуель МАРШАК

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон