У Херсоні презентували проект "Школа подружнього життя"

На жаль, але сучасна молодь зовсім не готова до подружнього життя, оскільки більшість батьківських сімей не можуть дати молодому поколінню знання,необхідні для створення і розвитку щасливих відносин у сімейному житті, тому що самі не мають цих знань. Це факт підтверджують й статистичні дані: 65 відсотків пар в Україні розпадається; 50 відсотків дітей живуть у неповних сім'ях.

Психологи попереджають, що якщо тенденція збережеться, то в країні виросте покоління людей, які не вміють і не хочуть будувати відносини. Тому питання підготовки до подружнього життя вже за шкільною партою є актуальним та нагальним.

З проектом «Школа подружнього життя» (програму схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України, протокол №2 від 25.09.2018р.) відвідав Херсонщину її автор та досвідчений тренер Олійник Олег Валерійович.

На однойменний семінар-тренінг з'їхалися педагоги та психологи з усієї області. Центр дитячої та юнацької творчості представляли методисти: Василенко Лариса Михайлівна та Козуб Наталя Марківна.


Учасники заходу отримали сертифікати та всю необхідну інформацію для формування громадянської та соціальної компетентності школярів та школярок.

Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон