Андрій Гордєєв: На війні й у політиці всі способи дієві

Фраза придумана не мною, але саме зараз я пересвідчився у її цинічності: батьківське горе та смерть Катерини Гандзюк використовуються для політичних маніпуляцій!Проте ми мусимо не забувати про людяність, яка має бути присутньою у всіх сферах життя.

Впевнений, кожна версія «справи Ганзюк» має ретельно перевірятися правоохоронцями, в тому числі і думка батька загиблої щодо моєї можливої причетності!

Оскільки я абсолютно відкритий до перевірки в цьому питанні, то звернувся до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України з відповідним проханням!

Однак, якщо не підтвердиться заява батька загиблої Катерини, Віктора Михайловича Гандзюка, прошу правоохоронні органи, підкреслюю, ПРОШУ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ встановити осіб, причетних до «формування політизованої» думки батька Катерини, а так само й розповсюдженні такої відвертої брехні з притягненням САМЕ ЇХ до встановленої законом ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за статтею 384 Кримінального кодексу України, тобто завідомо неправдиві показання, поєднані з обвинуваченням у тяжкому чи особливо тяжкому злочині!

Андрій ГОРДЄЄВ
Голова Херсонської обласної державної адміністрації

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів