На Херсонщині сприяють розширенню можливостей розвитку бізнесу на селі

Минулого тижня, в Бериславській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся захід, метою якого стало ознайомлення середніх та малих фермерських господарств та фермерів-початківців з питаннями участі в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва «UHBDP».

Організація заходу відбулась за участю Ради жінок-фермерів в особі Голови Віри Машинської.

На зустрічі був присутній директор Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – Стародубець Сергій Леонідович, який ознайомив з послугами служби зайнятості.

Також розповів про ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» та можливість підготовки кваліфікованих кадрів сільськогосподарської сфери.

Зі своїми презентаціями та доповідями виступали фахівці провідних компаній аграрної сфери та сфери підтримки сільгоспвиробників.

Наприкінці заходу між Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості та Радою жінок-фермерів було підписано угоду про співпрацю, яка надасть можливості для залучення до роботи кваліфікованих кадрів, покращення соціальної складової на селі та у районі, сприяння розвитку бізнесу та стимулювання офіціальної реєстрації сільськогосподарських товаровиробників за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. «UHBDP».

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон