Андрій Гордєєв: Не треба піддаватися на провокації нечистих людей

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував заяву батька загиблої Катерини Гандзюк: Я розумію емоції батька Катерини Гандзюк.Він втратив найдорожче - єдину доньку, яку плекав всім серцем. Таку втрату не може залікувати час... Він б'ється, як кожен би на його місці, щоб знайти справедливість!

Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей. Я на цьому наголошую!

Адже аналізуючи останні інформаційні випади, в тому числі з використанням мого імені та посади, переконуюсь, що батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в «тіні».

Хочу їх розчарувати. Справа буде доведена до кінця. Все, що в наших силах, ми спрямуємо для пошуку винних осіб. Я відкритий для допомоги та повністю згоден з тим, що такі страшні речі не можуть відбуватися на Херсонщині та залишатися безкарними. Бог все бачить!, - переконаний Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів