На Херсонщині представили нового начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України

На минулому тижні, 24 січня, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України, генерал-лейтенант Василь Серватюк представив нового начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Так, відповідно до наказу Голови Державної прикордонної служби України від 04 січня 2019 року № 10 –ос за погодженням Президентом України та Міністром внутрішніх справ України ним став генерал-майор Володимир Бондар.

«Азово-Чорноморське регіональне управління на сьогодні є пріоритетним в загальній системі захисту національної безпеки територіальної цілісності та державності України. Вони безпосередньо виконують завдання по протистоянню країні-агресору. Впевнений, що бойові навики і досвід при проходженні служби на різних посадах допоможе гідно нести службу та очолювати підрозділ на Херсонщині», – прокоментував генерал-лейтенант Василь Серватюк.

Приєдналися до привітань новопризначенця народний депутат України Олександр Співаковський та голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Перш за все хочу подякувати кожному прикордоннику Херсонщини, що гідно несе службу, за вклад у спокій нашої області та країни. Впевнений, що управління продовжить стрімкий розвиток під керівництвом нового начальника. Тож бажаю Володимиру Анатолійовичу наснаги та порозуміння з колегами задля гідного несення служби», - зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Генерал-майор Володимир Бондар подякував за виказану довіру та пообіцяв служити українському народові.

Довідково:

Генерал-майор Володимир Бондар народився 1967 року на Хмельниччині. Закінчив Академію Прикордонних військ України. Генерал-майор пройшов усі щаблі кар'єри офіцера. До призначення в Азово-Чорноморське регіональне управління генерал-майор Володимир Бондар очолював Донецько-Луганське регіональне управління з місцем дислокації в н.п. Краматорськ. Є у часником бойових дій. Нагороджений орденом Данила Галицького та іншими відомчими нагородами.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів