Мангер: Діти – найважливіше, що є у нас

І тому Херсонська обласна рада докладає максимум зусиль заради щасливого життя дітей, – наголосив голова облради Владислав Мангер. Одним із пріоритетних завдань роботи депутатського корпусу є створення умов для життя, навчання та лікування підростаючого покоління.

Днями обласна рада спільно з представниками Херсонського обласного благодійного фонду "Мангуст" передали матеріальну допомогу Старозбур'ївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів.

Вихованці комунального закладу Херсонської обласної ради отримали продукти харчування. Керівник школи-інтернату Наталя Андрієць була вдячна за допомогу.

"Діти – найважливе, що є у нас. Херсонська обласна рада докладає максимум зусиль заради задоволення їхніх потреб у навчанні, охороні здоров'я, дозвіллі та, що найголовніше – щасливому та радісному дитинстві.

Варто зазначити, співпраця з благодійниками є надзвичайно важливою як для обласної ради, так і для всього регіону. Я неодноразово наголошував, що розвиток Херсонщини загалом та окремих закладів комунальної власності облради зокрема можливі лише за умови всебічної співпраці та підтримки", – підкреслив голова Херсонської обласної ради Владислав МАНГЕР.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів