Херсонську молодь радо зустріли в "Сім'ї Тойота"

Дійсно душевне привітання та прийом, який влаштували минулими вихідними для учасників старшої групи програми Корпоративного наставництва Генеральний директор Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза" Валерій Боржков та співробітники автоцентру.

Наша молодь сьогодні дізналась про особливості роботи менеджера з продажів та функціонування СТО, специфіку роботи автомеханіка, на власні очі спостерігали процес комп'ютерної діагностики та регулювання розвалу-сходження на автівці.

А потім мали можливість за чашечкою чаю та соку зі смачним пригощанням поспілкуватися з самим засновником автосалону, поставити будь-які питання та дізнатись із перших вуст, як це: йти до своєї мети та займатись улюбленою справою!

А про безпосередність наших молодих учасників красномовно скаже одне з найнеочікуваніших питань до Валерія Володимировича після його натхненних розповідей про злагоджений професійний колектив, про важливість кожного співробітника в родині TOYOTA: "А ви тут щось робите чи просто є генеральним директором?"...

А ми дякуємо всім партнерам, які підтримували та підтримують такий важливий соціальний проект!

Спілка жінок Херсонщини
в рамках програми Корпоративного наставництва

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон