Окреслені пріоритетні напрямки діяльності Херсонської обласної служби зайнятості у 2019 році

22 січня всі українці відзначали День Соборності України та соту річницю з Дня проголошення Акту Злуки. Подія, яка об'єднала народ багато років тому, згуртовує і сьогодні.

Не випадково у цей день відбулася нарада керівного складу Херсонської обласної служби зайнятості, де йшлося про підсумки роботи обласної служби зайнятості за минулий рік та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік, адже для виконання поставлених цілей та завдань дійсно необхідна згуртована команда однодумців.

За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова підсумки 2018 року свідчать про посилення ролі обласної служби зайнятості у забезпеченні позитивної динаміки на ринку праці та соціального захисту від безробіття.

«За цей період роботодавці області надали 26 тисяч вакансій, що більше на 8% показника 2017 року. Чисельність забезпечених роботою збільшилась по відношенню до 2017 року на 6,6 % і складає 24,4 тисяч осіб, - зазначив керівник обласної служби. – Зростання цих показників відбулося завдяки злагодженої роботи обласної служби, впровадженню нових форм підбору кадрів роботодавцям, зокрема, на засадах рекрутингу».

Також йшлося про підвищення конкурентоспроможності безробітних шляхом організації профорієнтаційної роботи та професійного навчання. Окремо директор зазначив важливу роль у цьому напрямку роботу Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

До уваги присутніх була надана інформація щодо співпраці з Проектом Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та запровадження в службі інституту кар'єрного радника.

Підбиваючи підсумки Євгеній Єрашов окреслив пріоритетні напрямки діяльності Херсонської обласної служби зайнятості у 2019 році – це забезпечення конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом організації професійного навчання та професійної орієнтації населення; реалізація в області інноваційних соціальнонаправлених проектів; впровадження сучасних сервісів сприяння зайнятості населення та задоволення потреб роботодавців.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон