Хто очолить Каховську центральну районну лікарню?

Медична директорка Каховської центральної районної лікарні Олена Мазур і лікар-анестезиолог Новокаховської центральної міської лікарні Анатолій Лаврик стали двома претендентами на посаду директора Каховської ЦРЛ.

Саме ці дві кандидатури змогли подати на розгляд конкурсної комісії, що почала свою роботу 18 січня, повний пакет документів, які відповідають умовам конкурсу.

Надані документи від двох інших претендентів були відхилені через невідповідність цим умовам. До конкурсу не допустили представницю благодійного фонду "100 відсотків життя" Тетяну Паршикову і хірурга Каховської ЦРЛ Андрія Федотова.

До речі, кандидатура Федотова була підтримана на загальних зборах трудового колективу лікарні. Через направлене профспілкою лікарні відповідне клопотання члени комісії навіть заявили про тиск на них. За їх словами, думка колективу в даному випадку не має жодного значення: за умови подання повного пакету документів, наявності профільної освіти і стажу роботи на керівних посадах у медичних закладах не менше 5 років узяти участь у конкурсі може будь-який громадянин України.

Роботу комісії намагалася зірвати відома каховська активістка Наталя Капустіна, яка була обурена тим, що її не включили до її складу.

"Проте ми повинні діяти виключно згідно чинного законодавства. Адже лікарня тривалий час не має керівника. Тож будь-які рішення конкурсної комісії обов'язково будуть оскаржуватися тими, хто з ними не погодиться. Ми не маємо права на помилку", — прокоментувала голова Каховської райради Тетяна Тертична.

Обрати кандидатуру на посаду директора лікарні і запропонувати її на затвердження конкурсна комісія повинна до 23 січня.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів